Snapp Launcher | BAŞARI ELEKTRONİK Snapp Launcher | BAŞARI ELEKTRONİK

Snapp Launcher

12th Nisan 2016

 

Snapp Launcher

Android telefonların kişiselleştirilebilmesi konusunda kullanıcıya en iyi alternatifi sunan Snapp Launcher, Başarı Mobile mühendislerinin detaylı Ar&Ge çalışmaları sonucunda 2016 yılı başında geliştirilmesi tamamlanmış bir Android arayüz uygulamasıdır.

Uygulamanın ilk etapta kendine özgü 5 adet teması bulunmaktadır ve yeni versiyonlar ile birlikte tema adedi günden güne artmaktadır. Buna ek olarak, uygulama içerisinde yerli ve yabancı haber kaynaklarından çekilen ve son dakika haberleri ile beslenen haber akışı bulunmaktadır. Bu haber akışı sayfasına yeni eklenen bir özellik sayesinde gerekli eşleştirmeler yapılarak Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarına ait bildirimler ve takvim etkinlikleri de anlık olarak görüntülenebilmektedir.

Uygulamanın bir diğer özelliği ise kullanıcılara bulundukları bölgedeki anlık hava durumu bilgilerini sunan Hava Durumu widgetı ve telefonlarındaki anlık bellek kullanımını görüntüleyebilme ve yönetebilme imkanı tanıyan Bellek Yönetimi widgetlarını barındırmasıdır.

Üstün yazılımcı kadrosu ile Snapp Launcher, özetle, sürekli güncellenen ve kullanıcıların isteklerine dinamik bir şekilde cevap veren, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Snapp Launcher Android arayüz uygulamasını Google Play’den (https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.bm.android.bmlauncher) veya AppMarket’ten (http://m.appmarket.com.tr/#/icerik-detay/9644473) hemen indirin, telefonunuz ile basit, hızlı ve etkin bir kullanım deneyimini hemen yaşayın.

 

 

Comments are closed.