Grup Şirketleri | BAŞARI ELEKTRONİK Grup Şirketleri | BAŞARI ELEKTRONİK

Grup Şirketleri

BAŞARI TİCARET
Mobil yaşama ilişkin kaliteli ürünleri, müşteri beklentilerini sağlayacak şekilde müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.
http://www.basariticaret.com
TEKNİK SERVİS
Müşterilerine hizmet ağı kapsamındaki cep telefonlarının satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini Türkiye’de kurduğu yaygın servis ağı ve son teknoloji yatırımları aracılığı ile güvenle sunar.
http://www.basariservis.com/
BAŞARI MOBILE
Mobil İnternet Servisleri ile hizmet vermektedir. Melodiler, Resimli SMS, Grafik, Logo, WAP ve Java oyunları uygulamalarından bazılarıdır.
http://www.basari.com.tr
KAAN AIR
Havacılık sektörüne profesyonel ekibiyle öncülük eden KAAN Air, müşterilerine distribütörluk, VIP Taşımacılık, Hava Taksi, Hava Ambulansı gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.
http://www.kaanair.com
BAŞARI YAYINCILIK
TV Yayıncılığı ve Prodüksiyon Hizmetleri için gerekli tüm ürünlerin Satış, Servis ve Mühendislik Hizmetlerini sağlayan bir firmadır. Genel olarak Panasonic ve Pinnacle yayıncılık ürünlerinin Türkiye Temsilcisidir.
http://www.basari.tv
BAŞARI TELEKOM
Kurumsal iletişim çözümleri, ses, veri ve multimedya iletişim gereksinimlerini karşılayan altyapı sistemleri kurarak BAŞARI güvencesiyle teknik destek ve şebeke yönetimi hizmetleri vermektedir.
http://www.basaritelekom.com/
BAŞARI TEKNOLOJİ
KAAN 100 ve KAAN BA serisi Elektronik Elektrik Sayaçları üretmektedir.
http://www.basariteknoloji.com.tr/
KAAN SİGORTA
Hayat, Hayat dışı (elementer) ve Bireysel Emeklilik branşlarında faaliyet göstermek üzere, Haziran 2001 yılında kurulmuştur.
http://www.basari.com.tr/servisler/kaan-sigorta/

 

telematik02 BAŞARI TELEMATİK
Türkiye’nin ilk ve tek yerli Dijital Takograf cihazı.
http://www.basaritelematik.com